Корупціонерів суди звільнятимуть не за мільйон, а за десять

Кабінет Міністрів пропонує підвищити розмір застави для підозрюваних у корупції осіб
Depo.Влада
4 квітня 2015 11:07
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк у суботу під час виїзного засідання, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-служба КМУ.

"Уряд буде пропонувати парламенту розглянути питання про підвищення розміру застави до десятикратного розміру від обсягу збитків, які нанесені державі, а по окремих категоріях злочинів - застави взагалі не буде", - наголосив він.

Яценюк повідомив, що Кабмін на сьогоднішньому засіданні розгляне питання внесення змін до кримінально-процесуального законодавства "з тією метою, щоби корупціонери, які витягнули з державної кишені сотні мільйонів гривень, не виходили під заставу".

Крім того, будуть розглянуті чотири проекти законів щодо реформування системи МВС: "Це рамковий законопроект про органи внутрішніх справ, про національну поліцію і ще два закони, які будуть додатково регулювати діяльність органів внутрішніх справ і нову європейську якість взагалі правоохоронної системи України".

Нагадаємо, президент Петро Порошенко закликав депутатів розглянути законопроект про скасування застави для тих, хто скоїв важкі злочини та корупції.

Як повідомляв depo.ua, 28 березня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідства про обрання запобіжного заходу Бочковському у вигляді утримання під вартою на два місяці з правом внесення застави в 1 млн 184 тис. грн.

Заголом колишнього голову Державної служби надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського випустили із Лук'янівського СІЗО.