Яценюк готує "чистки" на митниці з подачі Саакашвілі

Ближчим часом будуть ухвалені кадрові зміни в керівництві української митниці через численні скарги
Depo.Влада
26 серпня 2015 15:19
ФОТО: depo.ua

Про це під час розширеного засідання уряду повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає depo.ua

"Ми після сьогоднішнього засідання ухвалимо відповідне рішення по керівництву української митниці", - сказав прем'єр.

Питання про митницю на засіданні Кабміну поставив губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі. За його словами, після анонсування проекту будівництва дороги Одеса-Рені за рахунок додаткових надходжень від роботи митниці, її керівництво прийняло низку рішень, спрямованих на зниження надходжень від роботи митниці в Одеській області. Так, в Одесі запрацювала так звана енергетична митниця і на 20% був підвищений план по доходах від її роботи. Саакашвілі вважає, що це було зроблено в ручному режимі і призвело до того, що оформлення вантажів пішло з Одеси в інші регіони.

Водночас міністр фінансів Наталія Яресько сказала, що закон, який дозволить фінансувати будівництво дороги за рахунок збільшених надходжень від роботи митниці в Одеській області ще не набрав чинності, а збільшені плани зі збору надходжень отримали всі митниці. Вона висловила готовність обговорити з Саакашвілі проблеми в Одеській митниці.

Крім того, з'ясувалося, що ніхто з присутніх на засіданні уряду керівників обласних держадміністрацій не задоволений роботою митниці в своєму регіоні.

Нагадаємо, що у планах Яценюка передати низку українських митниць в управління британській компанії.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.