Яценюк доручив перевірити Квіташвілі та його заступницю

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив до 10 червня провести службове розслідування щодо належного виконання службових обов'язків міністром охорони здоров'я Олександром Квіташвілі, його першим заступником Олександрою Павленко та іншими посадовими особами міністерства
Depo.Влада
27 травня 2015 10:34
ФОТО: depo.ua

Відповідне доручення віддано у зв'язку зі зверненням 66 народних депутатів, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Зокрема, Яценюк доручив голові Національного агентства з питань державної служби Костянтину Ващенко, міністру фінансів Наталії Яресько, міністру економіки Айварас Абрамавічусу, міністру оборони Степану Полтораку та в.о. голови Державної фінансової інспекції Михайлу Дибі перевірити належне виконання обов'язків керівництвом МОЗ щодо забезпечення ведення реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, забезпечення держзакупівель на 2015 рік,  направлення громадян на лікування за кордон тощо.

Нагадаємо, 67 народних депутатів направили прем'єр-міністру Арсенію Яценюку депутатське звернення, в якому вимагають звільнити заступника міністра охорони здоров'я Олександру Павленко.

Також нагадаємо, що 15 травня у Верховній Раді був зареєстрований проект постанови про звільнення Олександра Квіташвілі з посади міністра охорони здоров'я.