Яценюк бачився з Ахметовим, бо переживає за валютну виручку олігарха

Зустріч прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з олігархом Рінатом Ахметовим була плановою, які він проводить із власниками, керівниками та менеджерами бізнесу - як державних, так і приватних підтриємств
Depo.Влада
24 березня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила у "Фейсбуці" прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо, передає depo.ua.

"Щодо численних запитів ЗМІ стосовно зустрічі Глави Уряду із Рінатом Ахметовим.
Це була одна із багатьох планових зустрічей Прем’єр-міністра України, які він проводить із власниками, керівниками та менеджерами бізнесу - як державного, так і приватного, в рамках системного моніторингу Кабінетом Міністрів діяльності найбільших підприємств, які забезпечують створення робочих місць, сплату податків та експортну валютну виручку",- написала вона.

Також вона додала, що Арсенія Яценюка турбувало питання зменшення обсягів валютної виручки від компаній, в тому числі власником яких є Рінат Ахметов, що може потягнути за собою зменшення сплати податків до державного бюджету.

"Прем’єр-міністр отримав пояснення, що зменшення обсягу валютної виручки пов’язане із суттєвим падінням на зовнішніх ринках цін на експортну продукцію компаній, до яких має відношення Рінат Ахметов. Зокрема, метал та руду. На зустрічі також обговорювалося питання стимулювання експорту.

Результатом цієї бесіди є запланована зустріч Глави Уряду із найбільшими експортерами з метою вжиття заходів стимулювання збільшення обсягів експорту, валютних надходжень в країну, збереження робочих місць та курсової стабільності",- підсумувала прес-секретар. 

Щодо численних запитів ЗМІ стосовно зустрічі Глави Уряду із Рінатом Ахметовим. Це була одна із багатьох планових зуст...

Опубліковано Ольгою Лаппо 24 березень 2016 р.

Нагадаємо, що 23 березня, пізно увечері автомобіль відомого українського олігарха Ріната Ахметова побачили біля стін Кабінету міністрів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада