Ярош заявив, що ніхто немає права називати "мукачівських путчистів" злочинцями

Народний депутат, лідер "Правого сектора" заявив, що на його бійців, які відкрили стрілянину в Мукачевому, навішали ярликів "злочинців" ще до рішення суду
Depo.Влада
18 липня 2015 22:41
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив вчора на брифінгу, передає depo.ua.

"Не можна їх називати злочинцями. Злочинцями їх може назвати тільки суд, а суд у нас продажний. Наш президент "самий красівий і справедлівий в мире", він вважає їх злочинцями вже чомусь, без рішення суду. Він їх уже бандитами назвав, ярликів навішав. Я з тими "злочинцями" пройшов не один бій, я їм ціну знаю. З Петром Порошенком я у Пісках не був", - заявив Ярош. 

Нагадаємо, 11 липня в Мукачевому сталася перестрілка. Конфлікт почався у спортивному клубі "Антарес", який належить місцевому надепу Михайлу Ланьо. Він стверджує, що представники "Правого сектора" звернулися до нього по допомогу у працевлаштуванні, однак почали стріляти, в МВС додають, що вони застосували гранатомети, знищили кілька міліцейських авто, поранивши кількох міліціонерів і цивільних, один з яких помер. Пізніше стрілянина відбувалася ще й біля АЗС, багатьом бійцям ПС вдалося втекти у гори.

У "Правому секторі" стверджують, що прийшли на зустріч до Ланьо домовлятися щодо припинення контрабанди, котру, за їх словами, "кришує" парламентар. 

Згодом лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош взяв на себе відповідавльність за події в Мукачевому.

Читайте також: "Правий сектор" відмовився складати зброю і йде з нею під Раду

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.