Ярош у новому русі об’єднає націоналістів і лібералів

Нова партія "Національний рух" Дмитра Яроша об’єднає не лише націоналістів, а й патріотичних лібералів
Depo.Влада
1 лютого 2016 10:24
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв’ю виданню "ЛІГАБізнесІнформ" повідомив сам Ярош, передає depo.ua.

"Я бачу перспективу нового громадського руху, який буде мати більш широку кадрову базу, ніж "Правий сектор". Судячи з тих зустрічей, які я проводжу по всій Україні і в Києві, зокрема, запит на таку силу є. Ми хочемо об'єднати людей, які ще не були в політиці, які є патріотами, але вони не обов'язково націоналісти, як було в "Правому секторі". Хочемо об'єднати патріотично налаштованих націоналістів, націонал-демократів, лібералів та інших", – сказав Ярош.

Він пояснив, що потрібно об’єднати патріотичних людей з різними ідеологічними поглядами.

"Адже на Майдані ми всі об'єдналися проти спільного ворога - і ліберали, і націоналісти, і націонал-демократи. Зараз необхідно зробити те ж саме. Активно працюємо над залученням в нашу структуру людей, які пройшли війну, в тому числі і моїх друзів з "Правого сектора" та медичної служби - "госпітальєрів", - додав Ярош.
Водночас він додав, що в основу руху все одно будуть закладені основні постулати ідеології українського націоналізму Степана Бандер.

"І в цьому немає нічого страшного. Коли людям нормально пояснюєш, в чому полягали ідеї і суть діяльності цієї людини, то все нормально сприймають", – вважає екс-лідер "Правого сектору".

Нагадаємо, що 28 грудня керівник "Правого сектору" Дмитро Ярош заявив про свій вихід зі складу організації, оскільки як революційна структура він виконав свою місію.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада