Ярош розповів, хто фінансуватиме його нову партію

Колишній глава "Правого сектора" Дмитро Ярош розраховує, що його новій партії надасть фінансову допомогу малий і середній бізнес
Depo.Влада
1 лютого 2016 10:15
ФОТО: depo.ua

Про це Ярош розповів  в інтерв'ю ЛІГА.net, передає depo.ua.

"У першу чергу, дуже розраховуємо на малий і середній бізнес. Для обласних осередків цього буде достатньо. Буквально вчора я зустрівся з деякими банкірами, які також виявили бажання взяти участь в організації нового руху. Причому не тільки в якості джерел фінансування, але і як члени майбутньої команди, які здатні будуть створювати якісні законопроекти для банківської сфери, фіскальної політики і так далі. Називати їх прізвища я поки не буду ", - розповів Ярош.

При цьому він зазначив, що не "веде" за собою спонсорів "Правого сектора". "У "Правому секторі" ніколи не було одних стабільних спонсорів. Якщо говорити про фронт, то вони були, а якщо про партії, то ні", - пояснив політик.

Він також повідомив, що не бачив бізнесмена Ігоря Коломойського вже приблизно півтора року.

"Так що зараховувати мене до "людей Коломойського" - це міф. Нам допомагав фонд Геннадія Корбана і оточення Коломойського в цілому, коли вони були при владі в Дніпропетровській області. Але допомога стосувалася фронту - вони не тільки "Правому сектору " допомагали. Давали транспорт, давали бронежилети, каски ... до речі, після того, як пішли з Дніпропетровської ОДА допомагати не перестали ", - сказав Ярош.

Нагадаємо, 11 листопада 2015 року Дмитро Ярош заявив про складання повноважень лідера національно-визвольного руху "Правий сектор".

Пізніше він оголосив про створення нової партії під робочою назвою "Національний рух Дмитра Яроша".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада