Янукович узурпував владу "липовими" підписами нардепів, - ГПУ

У Генпрокуратурі заявляють, що екс-президент України Віктор Янукович узурпував владу в тому числі завдяки підробленим підписав нердепів
Depo.Влада
15 квітня 2015 13:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник генпрокурора Юрій Столярчук на засіданні Антикорупційного комітету Верховної Ради, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

За словами Столярчука, слідством встановлено, що у справі про узурпацію влади екс-президентом Януковичем руками Конституційного підроблені деякі підписи народних депутатів, а висновок інституту Корецького ідентичний листу Януковича.

Прокурор Божил зазначив, що за результатами проведеної експертизи всі документи, які стосувалися повернення до старої конституції , писалися однією ї тією ж людиною.

"У відповідь на запит КС було отримано лист президента України та Інституту Корецького, які не пов'язані між собою, але виконані однією особою, що встановлено експертизою", - заявив Божило.

"Це була змова вищого керівництва держави, що полягала в поданні документів до КС, супровід документів до пленарного засідання КС і виконання рішення суду", - додав прокурор

"Конституційне подання депутатів імовірно виконано тією ж особою", - припустив він.

Божило також пообіцяв в найкоротші терміни передати матеріали справи до суду.

Мітки: #ГПУ