Янукович марить, що штаб Євромайдану був у посольстві США

Екс-президент України Віктор Янукович заявив, що події на "майдані" були сплановані заздалегідь
Depo.Влада
21 листопада 2016 17:16
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"Я підписав протокол (Угода про врегулювання політичної кризи на Україні, - ред.), але трохи пізніше я зрозумів, що який би протокол ми ні підписали, сценарій захоплення влади і державного перевороту був запланований і неминучий. Тобто фактично це не залежало від наших дій", - розповів він в інтерв'ю для фільму американського кінорежисера і сценариста Олівера Стоуна "Україна в огні".

На думку Януковича, представники США брали активну участь в плануванні та управлінні протестами в Україні.

"Ми були в постійному контакті з Байденом, у мене були з ним часті телефонні переговори, але справа в тому, що пан Байден говорив одне, а в Україні робили інше. Посол США в Україні постійно приймав представників "майдану" у себе в посольстві, ми це дуже добре знали, ми це відстежували і складалося таке враження, що в посольстві США існував штаб, який керував усім цим процесом", - заявив він.

Нагадаємо, що сьогодні  відзначається День Свободи - третя річниця з дня початку протестів у центрі Києва проти відмови у 2013 році влади від євроінтеграційного курсу.  Після жорстоких розгонів спецпризначенцями акції переросли в Євромайдан і Революцію Гідності, яка завершилася втечею тодішнього президента Віктора Януковича і його приспішників після розстрілів протестувальників на Майдані. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада