Які культові радянські фільми має заборонити Кириленко

Після поновлення переліку осіб, що є загрозою Україні, і скандалу із забороною "Іронії долі" depo.ua пофантазував, які радянські фільми ще буде заборонено
Depo.Влада
24 грудня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua
Які культові радянські фільми має заборонити Кириленко
Які культові радянські фільми має заборонити Кириленко

Нагадаємо, сьогодні був оприлюднений поновлений "чорний список" осіб, що являють собою загрозу національній безпеці України. Цього разу туди потрапили відомі радянські актори: Гафт, Табаков, Варлей, Тализіна

Після появи поновленого переліку у соцмережах почалися схлипи та ридання, мовляв тепер заборонять показувати по телеку "Іронію долі", бо в ній грала Валентина Тализіна. Заборонили ж фільми з Охлобистіним після того як його в перелік внесли! Як же ж ми на Новий рік без "С легким паром!"?

Проте виявилося, прихильники головного радянського новорічного фільму хвилювалися марно. Як пояснили в Держкіно, заборони на фільм нема.

"Нацрада може лише контролювати те, що показують на телеканалах. Прокатні посвідчення видає Держкіно. Ніхто прокатне посвідчення фільму "Іронія долі" не скасовував. Зараз права на показ належать телеканалу СТБ. Думаю, фільм покажуть, адже ніхто його не забороняв", - розповіла виданню zaxid.net прес-аташе Держкіно Ксенія Косик.

Більш того, додала Косик, так званий чорний список наразі не підкріплений жодним нормативно-правовим актом, "хоча, звичайно, всі розуміють, що серіали з Порєченковим чи Охлобистіним показувати не варто".

Тобто, список має рекомендаційний характер. От і все. Курам на смєх. Так само можна уявити, які ще відомі радянські фільми може "заборонити" Кириленко на радість холіварам.

Які культові радянські фільми має заборонити Кириленко - фото 1

По-перше, ми можемо залишитися без "Трех мушкетеров" и "Гардемаринов", - бо там грали "ватники" Харатьян із Боярським.

"Кавказская пленница", "Вий", "Операция "Ы" и другие приключения Шурика" – через Наталю Варлей.

Які культові радянські фільми має заборонити Кириленко - фото 2

"17 мгновений весны"- цей культовий свого часу телесеріал озвучував Кобзон. І ще там грали заборонені нині Лановий, Гафт і Табаков.

"Забытая мелодия для флейты", "Чародеи", "О бедном гусаре замолвите слово" – знову ж таки через Валентина Гафта.

Які культові радянські фільми має заборонити Кириленко - фото 3

"Полосатый рейс", "Анна Каренина", "Война и Мир" - знову ж таки через Василя Ланового.

"12 стульев", "Москва слезам не верит", "После дождичка в четверг", "Человек с бульвара Капуцинов", - знову ж таки через Табакова.

Які культові радянські фільми має заборонити Кириленко - фото 4

"Солярис", "Звезда пленительного счастья" – через Наталю Бондарчук.
"Афоня"- бо там грала Валентина Тализіна.

Давайте все це заборонимо. А тих, хто порушить заборону як покарання примушуватимемо в застінках "Мінстеця" слухати жарти Гальцева та дивитися серіали з Безруковим. Ці митці також під забороною.

А рецидивістів – у гримерку до Пєнкіна. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада