Як у ПАРЄ очікують виступу Савченко

Сьогодні у рамках сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) очікується 2-хвилинний виступ українського нардепа Надії Савченко
Depo.Влада
20 червня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив нардеп, член української делегації в ПАРЄ Владислав Голуб в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Я говорив з багатьма членами ПАРЄ. Це довгоочікувана подія, тому що прізвище Надії Савченко часто лунало в рамках ПАРЄ і дуже багато колег очікують цього виступу. Насправді, ми всі чекаємо на її 2-хвилинний виступ. Думаю, вона донесе меседжі щодо того, яким чином відносилась до неї Росія, чи варто вести з нею так званий міжпарламентський діалог до моменту виконання нею всіх зобов`язань по міжнародних договорах", - сказав Голуб.

За його словами, на сесію ПАРЄ буде виноситися великий спектр питань, зокрема щодо міжпарламенстського діалогу, мандату членів делегацій, імунітету членів ПАРЄ, а також питання соціального характеру.

Однак питання надання безвізового режиму для України обговорювати не планується. "Це  питання не є предметом відання ПАРЄ, тому я не думаю, що це питання може якимось чином обговорюватись. Хоча будь-який член ПАРЄ може підняти це питання в рамках вільних дебатів, якщо воно не є основним під час інших питань", - додав нардеп.

Нагадаємо, сьогодні у Страсбурзі розпочинає роботу чергова сесія ПАРЄ, в якій бере участь українка Надія Савченко та інші українські парламентарі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада