Як "Самопоміч" у Києві зійшлася з мормонами

Після епічного провалу Садового у Львові з пожежами на сміттєзвалищах представники його партії, схоже, вирішили повторити успіх свого шефа в Києві
Depo.Влада
11 липня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Як "Самопоміч" у Києві зійшлася з мормонами
Як "Самопоміч" у Києві зійшлася з мормонами

Після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі для Андрія Садового та його команди почалася справжня чорна полоса. Позитивне реноме "Самопомочі" руйнується на всіх фронтах. І винуваті в цьому, за великим рахунком, самі представники партії Садового. Окрім провалу у Львові серйозний удар по Садовому може "прилетіти" в Києві, де фракція "Самопоміч" у Київраді, яка позиціонувала себе послідовною опозицією, несподівано почала проштовхувати одіозні земельні питання.

Ініціатором проведення "дерибану" столичної землі у "Самопомочі" виявився депутат Київради Роман Марченко, який засвітився на тому, що нещодавно влаштував бійку з активістом, гасає на шикарному джипі, а також примудрився продати свою частку в розмірі 50% в одній з найбільших юридичних фірм в Україні "Ілляшев та Партнери" за 400 тисяч гривень тоді як її чистий річний прибуток у 2014 році склав 60 мільйонів гривень. Виходить, що продаж відбився для покупця… за три доби. Себто Марченко продав свою долю за безцінь. Втім, "лохом" депутат Київради, м’яко кажучи, не виглядає.

Якщо ж говорити про земельні питання, за якими стоїть "Самопоміч", то мова йде про ліквідацію скверу розміром у гектар у Шевченківському районі Києва на розі вулиць Татарської та Глибочицької. У 2005 році Київрада передала в оренду цю земельну ділянку церкві мормонів для будівництва їх "молитовного будинку". Втім, у 2015 році через те, що орендарі не виконували умови договору і тримали зелену зону в занедбаному стані цій ділянці дали статус скверу. Втім, на горизонті несподівано з’явився Марченко, який за 9 місяців роботи депутатом спромігся підготувати "аж" один проект постанови. І цей проект стосується саме ліквідації скверу на користь тих самих мормонів.

До речі, цікавий "збіг": в судах з приводу скверу мормонів, які намагаються повернути землю собі, представляють юристи компанії "Ілляшов та партнери", так невдало проданої депутатом від "Самопомочі".

Зараз земельна комісія Київради проштовхнула проект постанови Марченка, а тому завтра Київрада може спробувати поставити дане питання в порядок денний. Втім, схоже, позитиву для "Самопомочі" дана історія навряд чи додасть. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада