Як Саакашвілі штурмом взяв резиденцію екс-надрепа та відкрив доступ до пляжу (ВІДЕО)

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі у супроводі голови одеської міліції, ДСНС і бульдозера домігся того, щоб був відкритий прохід до моря по території резиденції екс-нардепа Василя Хмельницького, замаскованої під пансіонат "Зелений берег"
Depo.Влада
20 липня 2015 20:45
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомляє Михайло Саакашвілі, передає depo.ua.

"Київський мільярдер перекрив одеситам і гостям, прохід на кращий пляж Одеси товстими бетонними стінами. Не заспокоївшись на цьому, він забетонував в цих стінах загострене скло від розбитих пляшок і пустив по території сторожових псів. Як ми дізналися він прилітає раз в місяць на вертольоті, а в інший час величезна обгороджена територія порожня. Порушені закони України передбачає безперешкодний доступ до берегової лінії також як і кримінальний кодекс України, так як створена явна загроза здоров'ю та життю громадян. Весь цей бєспрєдєл відбувається багато років при потуранні влади всіх рівнів, незважаючи на численні скарги громадян та намагання громадських активістів. З сьогоднішнього дня цьому свавіллю ми покладемо край", - написав він.

Також губернатор Одещини привітав одеситів з тим, що для них відкрився доступ до моря, а також закликав "сильних світу цього" прибрати залишки огорожі навколо одеських пляжів.

"З сьогоднішнього дня цього свавілля ми покладемо край. Радий розповісти одеситам, що кілька годин тому, вперше за багато років звичайні громадяни стали загоряти і плавати на цьому пляжі. У найближчі дні ми повністю очистимо територію. Дякую голову УВС, главу МНС області, заступника мера Одеси за співпрацю і звичайно, головна моя подяка волонтерам, які стільки років ведуть цю кампанію. Разом ми сила! І ще хочу попередити інших "сильних світу цього", я не шукаю скандалів, але по хорошому кажу, зніміть всі бетонні загородження на пляжі поки їх не зняли ми, разом з народом і на очах усього світу", - сказав Саакашвілі.

Більше подробиць з курортного та політичного життя - на Одеса.depo.ua.