Як Саакашвілі рятував Барну від побиття (ВІДЕО)

Біля будівлі Верховної Ради сталася сутичка між протестувальниками та народним депутатом Олегом Барною

Depo.Влада
17 жовтня 2017 22:59
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав Саакашвілі, передає Depo.ua.

"Депутат Барна вийшов з Ради прямо до присутніх людей і вступив з ними в суперечку, яка, на жаль, продовжилася тим, що деякі перехожі спробували його побити. Я випадково опинився поруч і мені довелося втрутитися, щоб вивести його в безпечне місце", - пише Саакашвілі.

Також екс-мер Одеси додав, що розцінює будь-яку фізичну дію, навіть стосовно дуже нелюбимих народом депутатів, як неправильну і дуже велику помилку.

"Долю цих депутатів, якщо вони щось скоїли, повинен вирішити антикорупційний суд, який ми обов'язково створимо, а до цього закликаю всіх стримувати емоції та не піддаватися на провокації, щоб не нашкодити нашій спільній і дуже шляхетній справі", - додає Саакашвілі.

Нагадаємо, що сьогодні, 17 жовтня, що під парламентом мітингують, зокрема, прибічники екс-президента Грузії та колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі з вимогами зняття депутатської недоторканності, зміни виборчого законодавства та створення антикорупційного суду. У владі попереджають про можливі провокації.

Водночас голова Верховної Ради Андрій Парубій пообіцяв поставити на голосування відповідні питання лише після розгляду їх на комітетах.

Опозиціонери сьогодні вже зірвали погоджувальну раду парламенту. А силовики вже блокували частину активістів - "автомайданівців" поблизу Верховної Ради.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада