Найєм прорвався до Парубія з вимогою скасувати недоторканність

Голова Верховної Ради Андрій Парубій має поставити на голосування законопроекти щодо скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду та запровадження відкритих списків на виборах парламенту

Depo.Влада
17 жовтня 2017 11:04
ФОТО: depo.ua

Про це під час погоджувальної ради заявив народний депутат Мустафа Найєм, передає Depo.ua.

"Наші вимоги дуже прості -проголосуйте вже зареєстровані законопроекти. Ми не вимагаємо пільг, привілеїв, грошей. Пане Андрію, я знаю, що ви пишаєтеся зараз, що ви державник. У ваших руках стабільність, зробити все, щоб не було розколу. Якщо ви пообіцяли зняти недоторканність, то що заважало за 3 роки це зробити? Якщо ви обіцяли відкриті списки разом президентом. То що заважало - страх залишитися без мандату і залишитися за гратами? Крім того, в цій залі багато людей, які привели сюди злочинців, вбивць, корупціонерів. Поставите на голосування зараз їх", – зазначив Найєм.

Водночас Парубій пообіцяв поставити питання, щоб фракції з порядком денним. Але він додав, що без рішення комітетів на розгляд залу законопроекти внесені не будуть.

"Визначилися, з якого питання почати роботу. Але сьогодні немає рішення комітету з тих законопроектів, які передбачають скасування недоторканності", - сказав Парубій.

Нагадаємо, що сьогодні під парламентом мітингують, зокрема, прибічники екс-президента Грузії та колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі з вимогами зняття депутатської недоторканності, зміни виборчого законодавства та створення антикорупційного суду. У владі попереджають про можливі провокації.

Читайте також: Прибічники Саакашвілі мітингують у Києві (ХРОНІКА)

Більше новин політики читайте на Depo.Влада