Як Ляшко в прямому ефірі сам став "скотинякою"

Лаври Арсенія Яценюка певно не дають спокою головному українському "радикалу" Олегові Ляшку
Depo.Влада
23 травня 2016 13:30
ФОТО: depo.ua
Як Ляшко в прямому ефірі сам став "скотинякою"
Як Ляшко в прямому ефірі сам став "скотинякою"

З відходом Арсенія Петровича в політичну тінь, Олег Валерійович вирішив його замінити, на щастя не на прем'єрській посаді, а в якості щотижневої балакучої голови в телеефірі. Пан Ляшко відтепер має на інформаційному каналі NewsOne ні багато ні мало, а цілу авторську програму з промовистою назвою "Правда Ляшка". Такій медіаактивності політика можна було б хіба що позаздрити, якби не кілька ньюансів - телеекзерсиси Ляшка по-перше є відвертою співпрацею з ненависними Ляшку скотиняками зі "Злодійського блоку", а по-друге в бажанні погучніше попіаритися "радикал" цієї суботи вкотре перейшов межу звичайної людської порядності.

Отже, минулої суботи перший випуск авторської програми Ляшка вийшов в ефір NewsOne, що само по собі стало гучним ляпасом по іміджу Олега Валерійовича. Адже канал NewsOne цілком офіційно належить нардепу від Опозиційного блоку Володимиру Мураєву, а серед його засновників та ідеологів одіозний Вадим Рабинович, який віднедавна пішов з Опоблоку, бо ті "недостатньо опозиційні". Якось так виходить, що Олег Валерійович, який називає Опоблок не інакше як "злодійським" отримав від цих злодіїв не просто час в ефірі, а серйозний інформаційний майданчик, хронометражем півтори години. Випадковість? Не думаю.

В першому своєму ефірі Ляшко говорив рівно все те, що повторює щодня – про поганого президента, його офшори, недієздатний парламент, необхідність усе взяти і поділити. Коротше, малоцікаву і набридлу маячню. Втім, Ляшко досвічений шоумен і чудово розуміє, що, аби споживач не втрачав цікавості до його персони, потрібно весь час вигадувати нові прийоми і меми. То ж цвяхом суботнього ефіру Ляшка став дзвінок прем'єр-міністру Володимиру Гройсману зі спробою схопити очільника уряду зненацька. І ось тут "радикал" явно перестарався.

По-перше, Ляшко звертався до прем'єра виключно на ти та по імені. По-друге, дозволяв собі більш ніж фамільярні фризи типу, "а ти взагалі де? Вдома", так наче дзвонив дружбану із запрошенням на пиво. Завершив розмову Олег Валерійович теж цілком у своєму дусі - кинув слухавку, коли Гройсман ще говорив. Зрозуміло, що у такий спосіб пан Ляшко намагався продемонструвати виборцям свою незалежність та політичну сміливість, але показав лише хамство.

Нинішня влада може подобатися чи не подобатися, її можна і потрібно критикувати, але опускатися до дворового стилю розмов в офіційних ситуаціях (а саме таким є прямий телеефір) це проява зневаги і до держави загалом, адже і Ляшко як лідер парламентської фракції і Гройсман як прем'єр-міністр є людьми уповноваженими говорити від імені держави та уособленням самої держави. Інша справа, що спонукати Ляшка дотримуватися хоч якихось моральних стандартів у спілкуванні – річ невдячна, та цілком безнадійна. У світі, який ділиться на "скотиняк" і радикалів, для звичайної порядності місця немає. От тільки іронія в тому, що з кожним новим ефіром Ляшко буде все більше нагадувати саме "скотиняку".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада