Як "летючі собаки" змусили Саакашвілі помітити "армагеддон" в Одесі

У мережі оприлюднили хронологію подій в Одесі та дій місцевої влади під час страшної негоди, що обрушилася на місто цього тижня
Depo.Влада
14 жовтня 2016 11:42
ФОТО: depo.ua
Як "летючі собаки" змусили Саакашвілі помітити "армагеддон" в Одесі
Як "летючі собаки" змусили Саакашвілі помітити "армагеддон" в Одесі

Отже, хронологія шторму в Одесі:

Вечір вівторка: Одеська міськрада оголошує штормове попередження і просить одеситів не виходити без потреби на вулиці, не вести дітей до школи і т. д. 9 ранку середи – у місті свіжий вітер, в Аркадії впав підйомний кран. Дощу поки немає, тому одесити в соціальних мережах іржуть над Трухановим, що в міськраді переоцінили масштаби загрози.

12.00 середи: Є перший постраждалий від дерева, що впало через сильний вітер, дощик почав накрапати. Жарти в соцмережах якось самі собою припинилися, люди почали збиратися додому.

14.00 середи: Є перший загиблий – 79-річна жінка, на яку впала тополя. Кількість постраждалих зростає, на Фонтані впав другий підйомний кран, по місту постраждали десятки машин, у південних районах області дощ заливає приватні будинки.

18.00-21.00 середи: В Одесі локальний армагедець. Дощ просочується через закриті металопластикові вікна, у місті транспортний колапс через десятки повалених на дороги і рейки дерев, по вулицях течуть річки. Вітер лагідно хитає арматуру, раз за разом пролітають собаки. Загинули три людини, в т. ч. 11-річна дитина.

22.30 середи: В Одеській обладміністрації починають щось підозрювати.

00.00: В обладміністрації збираються переможці корупції, доблесні реформатори і великий Михайло, світ наш, Николозович, який своїм вольовим рішенням вводить в регіоні положення Надзвичайної ситуації. Над Одесою хмари розсіюються, дощ і вітер різко йдуть на спад. Амінь.

Читайте також: Саакашвілі перебував в Іспанії, коли в Одеській області почалася негода