Як Кадиров душив змія заради "миру в світі"

Глава Чечні Рамзан Кадиров зняв дивне постановочне відео "боротьби" на килимку для молитви з пітоном, який має символізувати "сили зла"
Depo.Влада
23 жовтня 2015 18:12
ФОТО: depo.ua
Як Кадиров душив змія заради "миру в світі"
Як Кадиров душив змія заради "миру в світі"

Ролік Кадиров оприлюднив і "Інстаграмі", передає depo.ua.

У соцмережі глава Чечні пояснив, що "змій символізує сили зла, які обліпили величезні території земної кулі, де страждають сотні мільйонів людей. Це Афганістан, Ірак, Сирія, Лівія, Єгипет, африканські країни".

На його переконання, ці "сили зла" також прагнуть "втягнути в цю безодню і народ України". "Сили диявола стравлюють між собою народи, релігії, держави. Вони хочуть, щоб запанував керований хаос, щоб половина земної кулі голодувала, бідувала, задовольнялася жалюгідними подачками. Так не має бути! Ми з вами люди, а не звірі, щоб ворогувати, побоюватися один одного", - написав глава Чечні під відео.

"...потрібно використати останній  шанс, зробити все, щоб на землі запанували мир, стабільність і процвітання", - написав він.

Як повідомлялось, Кадиров попросив у Путіна дозволу відправити до Сирії чеченську піхоту для "боротьби з шайтанами".Більше новин політики читайте на  Depo.Влада