Як адвокати Корбана співали гімн, щоб побороти втому та хвилювання у суді

В мережі оприлюднили відео, як адвокати лідера УКРОПу Геннадія Корбана, очікуючи на рішення суду, співали гімн України
Depo.Влада
6 листопада 2015 08:26
ФОТО: depo.ua

Відповідне відео розмістив на своїй сторінці у "Фейсбуці" громадський активіст Рашад Тагієв, передає depo.ua.

"Коли ми чекали суддю, яка готувалася оголосити своє рішення, були такі хвилюючі хвилини гробової тиші. Чи то всі так хвилювалися, чи то просто втомилися. Але ми з Іриною Камінською не розгубилися, і запустили музику з гімном України, яку з невеликим 10 секундним ранковим запізненням підхопила "група підтримки" Геннадія Олеговича, і разом з ним ми його хором заспівали", - йдеться у коментарі до відео. 

Когда мы ждали судью, которая готовилась огласить своё решение, были такие волнительные минуты гробовой тишины. То ли все так волновались, то ли просто измотались. Но мы с Irina Kaminskaya не растерялись, и запустили музыку с гимном Украины, которую с небольшим 10 секундным утренним опозданием подхватила "группа поддержки" Геннадия Олеговича, и вместе с ним мы его хором спели.P.S. Прокуроры.. гимн, почему то, не пели.

Posted by Рашад Тагієв on 5 листопада 2015 р.

Нагадаємо, сьогодні Печерський суд Києва ухвалив рішення про застосування запобіжного заходу щодо лідера УКРОПу Геннадія Корбна у вигляді домашнього арештустроком на два місяці до 31 грудня 2015 року. 

Зазначимо, розгляд питання про обрання запобіжного заходу Геннадію Корбану у Печерському суді тривав приблизно 22 години - з 9 години ранку 5 листопада. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада