Я регулярно допомагаю армії і зараз готовий, - нардеп Хомутиннік відповів волонтерам (ДОКУМЕНТ)

Народний депутат, лідер депутатської групи "Відродження" Віталій Хомутиннік готовий пожертвувати частину своїх доходів на потреби української армії
Depo.Влада
12 листопада 2016 11:59
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у своєму листі засновнику фонду "Повернись живим" Віталієві Дейнезі, передає  Depo.ua з посиланням на повідомлення зі сторінки фонду в соціальній мережі "Фейсбук".

Як відомо, 10 листопада волонтери фонду "Повернись живим", "Народний тил" разом із ветеранами АТО направили листи-звернення до народних депутатів, міністрів і мерів міст із пропозицією пожертвувати на потреби армії частину задекларованих ними доходів.

Нардеп Хомутиннік став першим, хто відгукнувся на волонтерську ініціативу "Е-десятина". 

"З самого початку військового конфлікту на сході України я регулярно виділяю кошти на закупівлю всього необхідного для наших воїнів, активно жертвую кошти на підтримку переселенців і допомогу малозабезпеченим українцям", - зазначив Хомутиннік в своєму листі.

Він також додав, що готовий укотре зробити свій внесок у забезпечення української армії, запропонувавши волонтеру Віталієві Дейнезі обговорити питання можливої співпраці. 

помощь

Більше новин політики читайте на Depo.Влада