Вибори на Донбасі пройдуть в 15 округах - голова ЦВК

На даний момент є можливість провести вибори в 11 округах Донецької області і в 4 - Луганської
Depo.Влада
30 вересня 2014 13:39
ФОТО: depo.ua
Вибори на Донбасі пройдуть в 15 округах - голова ЦВК
Вибори на Донбасі пройдуть в 15 округах - голова ЦВК

Про це повідомив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Вже зараз ми можемо говорити про можливість організації і проведення голосування мінімум в 11 округах Донецької області і 4 округах Луганської області», - заявив Охендовський журналістам у вівторок в Києві.

Він підкреслив: «Ми проводитимемо вибори там, де це буде безпечно. Для нас не існує території, підконтрольної «ДНР» і «ЛНР», для нас існує тільки територія, на якій безпечно проводити голосування або небезпечно».

За словами Охендовського, відомості про виборчі дільниці, де сьогодні безпечно проводити підготовку і проведення виборів на території Донецької і Луганської областей, нададуть голови двох облдержадміністрацій.

Відповідаючи на питання, чи здійснюються на даний момент організаційні заходи з підготовки до виборів на усій території Донецької і Луганської областей, голова ЦВК сказав: «На жаль, немає. Там, де неможливо з міркувань безпеки, ЦВК не має можливості проводити підготовку в таких округах».

«Відносно цих округів ми говоритимемо, предметно інформуватимемо громадськість, починаючи з 1 жовтня, як тільки завершимо етап реєстрації кандидатів», - сказав він.

При цьому, за словами Охендовського, в округах, де голосування не буде проведено ні на одній з виборчих дільниць, вибори будуть визнані такими, що не відбулися, після чого у ЦВК будуть підстави призначити в таких округах повторні вибори.

Нагадаємо, позачергові парламентські вибори пройдуть в Україні 26 жовтня.

В той же час, так звана «Верховна рада» самопроголошених «Донецької народної республіки» і «Луганської народної республіки» прийняла постанову про «парламентські вибори», призначені на 2 листопада.