Гумконвой з РФ, що вторгнувся на український Донбас, повернувся додому

Автоколона з гуманітарними вантажами для жителів захоплених сепаратистами територій Донецької та Луганської областей вчора ввечері повернулася в Росію без пригод
Depo.Влада
1 листопада 2014 09:52
ФОТО: depo.ua
Гумконвой з РФ, що вторгнувся на український Донбас, повернувся додому
Гумконвой з РФ, що вторгнувся на український Донбас, повернувся додому

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на заступника начальника Національного центру управління в кризових ситуаціях МНС Росії Олега Воронова.

«Дві колони МНС Росії, які доставили гуманітарний вантаж в Луганськ і Донецьк, повернулися в Ростовську область. Машини перетнули кордон через прикордонні пункти пропуску «Матвєєв - Курган - Успенка» та «Донецьк - Ізварине» і без пригод повернулися на територію Російської Федерації. Таким чином, МНС Росії завершило черговий етап гуманітарної допомоги - доставку необхідного гуманітарного вантажу для жителів Донецької і Луганської областей», - заявив він.

Воронов стверджує, що всі машини повернулися порожніми. За його словами, в цьому переконалися митні та прикордонна служби обох країн.

В МНС РФ запевняють, що жодних пригод на шляху проходження автоколони не відбулося.

Як повідомляв ДеПо, вчора вранці українські прикордонники зафіксували переміщення на територію України 76 машин и 147 осіб з так званого гуманітарного конвою в двох російських пунктах пропуску - «Матвєєв Курган» і «Донецьк». Митне оформлення вантажів не проводилося, оскільки його доставка не узгоджена з українською владою. За даними ЗМІ, протягом дня машини прибули в Луганськ і Донецьк. За інформацією українських силовиків, левова частка вантажу призначена для забезпечення підрозділів бойовиків, оскільки у них не вистачає постачання. Частину продуктів росіяни планують перед телекамерами роздати місцевим жителям під час псевдовиборів 2 листопада.