ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ворушилін: Бахматюк і Жеваго кажуть, що віддадуть борги і це приклад всій системі

Бізнесмени Олег Бахматюк і Костянтин Жеваго були готові погасити борги і врятувати банки "ВіЕйБі", "Фінансова ініціатива" і "Фінанси та Кредит"

Depo.Влада
20 лютого 2018 15:06
ФОТО: depo.ua

Про це сказав директор Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) Костянтин Ворушилін в інтерв'ю "Економічній правді", передає Depo.ua.

"У нас два таких випадки. Один публічний - Бахматюк заявив, що він готовий розрахуватися. Другий - Жеваго, який особисто говорив, що розрахується. Це випадки, коли потрібно подумати, як це закріпити і в цьому напрямку рухатися. Це хороший, позитивний приклад для всієї системи", - заявив директор ФГВФО.

Зазначимо, що Костянтин Жеваго був власником банку "Фінанси і кредит". "Жеваго (мені особисто говорив), що закриє всі свої зобов'язання перед державою, НБУ і фондом", - сказав Ворушилін.

"Коли банк був майже мрець, він вирулив ситуацію і тримав до 1 млрд грн на коррахунку. Банк навіть вивели з "проблемності". Потім раптом через місяць: "Виводьте його з ринку", - говорить директор ФГВФО.

Олег Бахматюк був власником "Фінансової ініціативи" та VAB банку. "Бахматюк це говорив публічно: дайте мені інструмент, можливість і я закрию зобов'язання. Мовляв, мене Максимов обдурив, я купив "протухлий пиріг", але відповідаю за всі зобов'язання банку. Дайте час розрахуватися. Буде у мене живий бізнес - я розрахуюся", - цитує слова Бахматюка Ворушилін.

"Дехто каже, що треба душити його, а що ти візьмеш з удушеного?", - риторично запитав він.

Нагадаємо, нещодавно власник агрохолдингу "Укрлендфармінг" і екс-власник банків "ВіЕйБі" і "Фінансова ініціатива" Олег Бахматюк заявив, що готовий повністю погасити всі заборгованості вказаних банків державі, але Нацбанк України навіть не хоче сідати за стіл переговорів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада