Волонтери кличуть користувачів соцмереж в "партизанські ЗМІ"

Активісти волонтерської організації "Повернися живим" оголосили набір в інформаційні війська
Depo.Влада
25 листопада 2015 16:06
ФОТО: depo.ua

Про це заявив член організації Віталій Дейнега на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Ми хочемо створити свої волонтерські інформаційні війська. Їх завданням буде запускати у заповнене фейковими вкидами інформаційне поле України потрібні повідомлення. Це стане таким собі партизанським ЗМІ", - написав він.

Активіст упевнений, що для інформаційних військ в Україні знайдеться чимало роботи. Як приклад, від навів ситуацію з чинним начальником управління сил спеціальних операцій Сергієм Кривоносом, який, як стверджує Дейнега, близький до звільнення.

"Він стоїть на межі втрати посади. Оскільки він незручний. Захищатися в інформаційному полі він теж не може, оскільки його посада забороняє давати прямі інтерв'ю. Їх можуть давати тільки ті, хто хоче його зняти", - повідомив активіст.

Тим, хто хоче стати в ряди інформаційних військ, потрібно написати повідомлення в групу: https://www.facebook.com/backandalive або на пошту infowar@savelife.in.ua.

"Далі ми з вами зв'яжемося, і будемо просити вас поширювати наші пости і колонки, які мають критичне значення. Ваше завдання - прочитати і, якщо ви вважаєте за необхідне, поширити цю інформацію на своїх сторінках у соціальних мережах і в спілкуванні з оточуючими. Випадок з Армією SOS і СБУ відмінно показав, що чинна влада дуже чутлива до інформаційного поля. А це означає, що нам не треба чекати наступних виборів, щоб щось змінити. Нам треба міняти інформаційне поле ... ", - пояснив Дейнега.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад