Волонтер Тетяна Ричкова йде на вибори в Раду по округу №27

Волонтер, помічник міністра оборони Тетяна Ричкова балотуватиметься на дострокових виборах до Верховної Ради у мажоритарному окрузі №27 у Дніпрі
Depo.Влада
7 червня 2016 12:14
ФОТО: depo.ua
Волонтер Тетяна Ричкова йде на вибори в Раду по округу №27
Волонтер Тетяна Ричкова йде на вибори в Раду по округу №27

Про це вона повідомила на зустрічі з городянами, військовослужбовцями 25-ї десантної бригади, студентами в рідному місті, повідомляють "Українські новини".

"Моя мета - закони, які зроблять армію сильною. Друга мета - хочу зробити Дніпро мирним, комфортним, гідним наших городян, - сказала Тетяна Ричкова на зустрічі з городянами. - Працюючи разом, зможемо домогтися всіх цілей - для України, нашої армії, рідного міста ".

Про свою підтримку на адресу Ричкової заявили відразу кілька авторитетних політиків: "Проекти, реалізовані "волонтерським десантом" в Міноборони, змінили армію на краще, - сказав Георгій Тука, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України. - Тетяна робить важливий і відповідальний вибір. Тому що робота депутатом - колосальна відповідальність, якщо ти йдеш зробити своє рідне місто краще ".

Волонтер Тетяна Ричкова йде на вибори в Раду по округу №27 - фото 1

"Такі жінки, як Тетяна, дуже потрібні Раді, потрібні країні, - звернулася до учасників зустрічі перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко. - Така людина, як вона, повинна представляти Дніпро. Тут - її сім'я, син, вона знає, як живуть люди, і хоче їм допомогти. Ми в Раді підтримаємо Таню і допоможемо їй боротися за Дніпро і Україну!"

Рішення Ричкової йти на вибори в Раду підтримали її численні прихильники, колеги, друзі та побратими: "Коли у бійців майже не залишалося надії, до нас приїжджала Таня, і привозила разом з продуктами, спорядженням справжній промінчик світла, домашнє тепло, - каже підполковник 79-й ОАМБр, учасник оборони Донецького аеропорту Дмитро Марченко. - Сьогодні разом з нею ми робимо нашу армію сучасною. Я підтримую Тетяну і вважаю, що Дніпро може пишатися такою людиною!"

"Тетяна - людина, яка звикла працювати на результат. У Раді вона зможе зробити багато для армії, для України, для Дніпра ", - зазначила Тетяна Губа, відомий волонтер, радник голови Дніпропетровської ОДА.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада