Влада Криму не хоче бачити у себе ЗМІ Курченка і Януковича

Кримських депутатів зацікавила інформація про створення в Криму медіа-холдингу «Скіф-медіа», який приписують мільярдеру Сергію Курченку
Depo.Влада
2 жовтня 2014 15:05
ФОТО: depo.ua
Влада Криму не хоче бачити у себе ЗМІ Курченка і Януковича
Влада Криму не хоче бачити у себе ЗМІ Курченка і Януковича

Про це, як пише Кримінформ, йшлося на першому засіданні комітеті Держради Криму з інформаційної політики, зв'язку і масових комунікацій, передає ДеПо.

Заступник міністра внутрішньої політики, інформації та зв'язку Юлія Мартинова повідомила, що холдинг передбачає інформаційний прес-центр, інформаційне агентство, а в подальшому засновники розглядають входження до його складу друкованих та телевізійних ЗМІ.

Вона додала, що Мінінформації веде переговори із засновниками цього медіа-холдингу, які зареєстровані і є громадянами Російської Федерації.

«Я не знаю, чи є Янукович громадянином Російської Федерації, але я б не хотів, щоб Янукович засновував у нас засоби масової інформації, і давайте за цим уважно стежити», - заявив на це голова комітету Сергій Шувайников.

Нагадаємо, Курченко вирішив підім'яти під себе медіаринок у Криму - у Сімферополі відбулася презентація кримського медіахолдингу «Скіф-Медіа», що об'єднав нове інформаційне агентство «Крим Медіа» і низку друкованих та електронних ЗМІ півострова.