Влада свідомо стимулює зацікавленість населення у безвізовому режимі з ЄС, – експерт

Останні соціологічні дослідження свідчать про зростання зацікавленості серед населення в питанні скасування візового режиму з Євросоюзом, що стимулюється засобами масової інформації
Depo.Влада
18 квітня 2016 12:54
ФОТО: depo.ua

Про це під час оголошення результатів соціологічного опитування "Соціострім" і Depo.ua заявив голова експертної Ради "Соціострім" Олександр Медведєв, передає кореспондент depo.ua.

"Опитування показало збільшення кількості громадян України, які вважають введення безвізового режиму з ЄС важливим для себе. Якщо раніше таких було менше 30%, то зараз фактично 50% українців вважають це питання важливим. Тут варто провести паралель з тим, що більшість населення отримує і довіряє інформації у ЗМІ. І партії влади – умовно кажучи, БПП та "Народного фронту" – було важливо актуалізувати дану тему", - сказав експерт.

На його думку, в разі позитивного вирішення цього питання БПП і "Народний фронт" сподіваються на суттєвий електоральний бонус.

"Вочевидь на цьому і робиться ставка у концентрації в ЗМІ, зокрема в коментарях чинного президента Петра Порошенка та вже екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка теми про те, наскільки важливе є це питання і які є перемоги у даному напрямку.

Нагадаємо, що, за даними "Соціостріму", 49% українців вважають важливим запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом. Кількість противників і байдужих поділилася майже порівну - 26% і 25% відровідно.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада