Війна Єрмака і Богдана в Telegram

Останні дні спостерігаю цікаву картину

Війна Єрмака і Богдана в Telegram…

1. Після відкладеного питання з децентралізацією і незрозумілою долею ринку землі, частина Telegram-каналів, з російським корінням, почала розганяти історію, що Богдану хана. І замість нього головою ОП буде Єрмак, який вже ближчий до Зеленського. І що Богдана на наради навіть не пускали з силовиками останні. Він, як відомо в кулуарах, ніби був відповідальний за пошук голосів по ринку землі. Підозрюю, що і по децентралізації. 

2. Канали Банкової, подейкують, дотичні до Кирила Тимошенка, який близький до Богдана, почали одразу розганяти меседж, що проти Богдана створена коаліція, його хочуть змістити, але нічого не вийде ні в Єрмака, ні в кого. 

3. Протистояння між Богданом і Єрмаком почалося давно. У них різні інтерси в Києві: Богдан підтримує Ткаченка, Єрмак за внформацією джерел, котра публікувалася в ЗМІ, знаходив спільну мову з Кличком. Також Єрмак став всюди супроводжувати Зеленського за рахунок міжнародки. Йде війна за доступ до тіла Зеленського. По землі, звісно в Богдана теоретично можуть бути власні інтереси з агробізнесом, хоча офіційно він з нього вийшов, та то таке. Єрмак же за рахунок доступу до росіян та американців підвищує свій статус. Але тут цікаво, що росіяни схоже дуже зацікавлені в тому, щоб відсунути Богдана від Зеленського справді. І мати фактично одноосібний доступ до тіла президента. І вони прагнуть отримати пакет у вигляді умовного Медведчука на Сході, і Єрмака на Банковій. 

4. Та повірити в те, що Зеленський прибере Богдана справді важко. Швидше за все, буде якийсь компроміс у владі. І банальне перетягування канатів між цими двома баштами Банкової.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"