Вища рада юстиції вирішила звільнити скандального суддю Кірєєва

Вища рада юстиції прийняла рішення про внесення подання на звільнення за порушення присяги Родіона Кірєєва з посади судді Печерського районного суду міста Києва
Depo.Влада
5 листопада 2015 23:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на

За результатами засідання ВРЮ голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк заявив, що рішення ради ґрунтується на висновках Європейського суду з прав людини у справі «Тимошенко проти України».

"Це відкриває шлях до вирішення питання про відповідальність усіх суддів, у діях яких рішеннями ЄСПЛ було констатовано порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод", – сказав голова ВРЮ.

У  ВРЮ нагадали, що 5 серпня 2011 року Печерський районний суд м. Києва виніс постанову про зміну щодо підсудної Тимошенко запобіжного заходу з підписки про невиїзд на тримання під вартою.

За інформацією Ради, до ВККСУ та ВРЮ надійшло понад 800 звернень громадян, народних депутатів України та інших осіб стосовно перевірки дій Кірєєва.

Нагадаємо, Кірєєв в 2011 році засудив колишнього прем’єр-міністра Тимошенко до 7 років ув’язнення.

На початку квітня 2014 року ГПУ відкрила кримінальне провадження проти судді Кірєєва за винесення неправосудного вироку. Влітку 2014 року Кірєєва оголосили в розшук.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада