Віра Савченко: Надія - рядовий "Айдару". То чого вона має брати комбата на поруки?

Сестра народного депутата України Надії Савченко Віра каже, що Надія не давала ніяких коментарів з приводу взяття на поруки комбата "Айдару" Валентина Лихоліта
Depo.Влада
2 липня 2016 15:53
ФОТО: depo.ua
Віра Савченко: Надія - рядовий "Айдару". То чого вона має брати комбата на поруки?
Віра Савченко: Надія - рядовий "Айдару". То чого вона має брати комбата на поруки?

Про це depo.ua розповіла сестра Надії Віра Савченко. 

За її словами, Валентин був командиром і Надії, і багатьох бійців. Надя ніяких коментарів нікому з приводу цього не давала, більше того, вона ще не знає цю ситуацію.

"Вона сьогодні з адвокатами увесь день працює по тим численним справам. Їй за день приходить 200 звернень, тоді, коли звичайним депутатам, наприклад  з "Народного фронту" за тиждень - 20, і вона зараз з адвокатами працює. Я не знаю чи вона давала коментарі, я сподіваюсь, не давала з цього питання. Я не знаю, чи вона брала на поруки, я сподіваюсь, що цього не було", - каже Віра.

Також вона додала, що особисто знайома з Лихолітом, та тримала йому капельницю у тому бою, коли Надю забрали у полон, його поранили у руку.

"У мене своя думка про "Айдар" про цих людей. Є ще Столяр Володимир з "Народного фронту", командир "Айдару" так само як Лихоліт Валентин, звичайно командиром батальйону був Мельничук на той час. Може Столяр хоче взяти його (Лихоліта, - ред.) на поруки? Чому всі до Наді звертаються, Надя що месія одна на всіх. Надя - рядовий "Айдару", а Столяр - командир, так само як Лихоліт і Мельничук, є ж кому брати на поруки", - підсумувала Віра. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада