Для Вілкула-старшого готують долю Черновецького

Схоже на те, що влада знайшла вихід зі скрутного становища у Кривому Розі
Depo.Влада
8 грудня 2015 11:31
ФОТО: depo.ua
Для Вілкула-старшого готують долю Черновецького
Для Вілкула-старшого готують долю Черновецького

Після майже місячної тяганини з визнанням виборів у Кривому Розі, керівництво країни обрала єдино правильний вихід із ситуації – перевибори. Спочатку міська виборча комісія Кривого Рогу ухвалила рішення звернутися до Верховної Ради про призначення нових виборів мера міста. За словами джерел, вже найближчим часом парламент ухвалить відповідне рішення.

Варто зазначити, що після рішення Центрвиборчкому, згідно з яким Юрія Вілкула було визнано переможцем у Кривому Розі, розпочався такий політичний кавардак, що Києву довелося швидко реагувати. В результаті, аби нікого не образити – ані "Самопоміч" з її кандидатом Юрієм Милобогом, ані Юрія Вілкула, який формально обігнав свого конкурента на 700 голосів – було ухвалено рішення вийти за межі юридичного поля і ухвалити цілковито політичне рішення у стінах Верховної Ради.

Власне так вже було, коли Юлія Тимошенко у 2008 році уперто вимагала проведення перевиборів у Києві, намагаючись спихнути з мерського крісла Леоніда Черновецького. В результаті, парламент ухвалив абсолютно політичне рішення, засноване виключно на амбіціях Юлії Володимирівни взяти столицю. Чим все скінчилося? Тим, що чинний на той момент прем’єр-міністр України возила по всьому місту Олександра Турчинова, якого надумала зробити мером. Втім, вся ця історія завершилася для Тимошенко повним фіаско: Черновецький досить впевнено переміг. Цей щиглик по носі Юлії Володимирівни у Києві потім позначився і на президентській кампанії-2010, яку Тимошенко в результаті програла.

Схоже на те, що аналогічна історія чекає на Кривий Ріг. Повтор другого туру виборів означає нову сутичку між Вілкулом-старшим та Юрієм Милобогом. Але якщо в перший раз, вочевидь, мова йшла про певну недооцінку противника з боку вічного хазяїна Кривого Рогу, то другий раз сімейство Вілкулів відпрацює на повну. В результаті, можна очікувати, що попри підтримку Милобога з боку "тусовки" з "Самопомічі" та десанту від Ігоря Коломойського представник "демократичних" сил з високою долею ймовірності програє. Втім, пожежа буде погашена, і Кривий Ріг повернеться до спокійного життя…

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада