Викрадений чиновник фігурував у справах про зловживання на "Укрзалізниці"

Торік у липні голову Департаменту електропостачання "Укрзалізниці" Валерія Людмирського перевіряли на причетність до зловживань під час поставок електроенергії
Depo.Влада
19 липня 2016 16:26
ФОТО: depo.ua

У МВС тоді інкримінували посадовим особам Укрзалізниці" розтрату держкоштів у 2014 році, коли "Укрзалізниця" втратила понад 200 млн грн, передає depo.ua з посиланням на "Страну".

У СБУ в 2014 році говорили про синдикат з відмивання грошей на "Укрзалізниці". ЗМІ тоді писали, що в схем нібито помічений і Людмирський, який на залізниці працює з 1991 року.

ЗМІ не виключали, що Людмирський міг знати про схеми виведення грошей з "Укрзалізниці" через закупівлю електроенергії афілійованими компаніями. Залізницями купувалася електроенергія за ціною, яка в середньому вища на 0,20 грн/ квт. ч. (або на 22%) за ціну на оптовому ринку електроенергії.

Людмирський нібито був тісно пов'язаний з колишнім в.о. керівника "Укрзалізниці" Сергієм Михальчуком, який з 2009 по 2011 рік працював заступником гендиректора Михайла Костюка.

Нагадаємо, що Людмирський був викрадений близько 21:00 ввечері 18 липня, біля свого будинку на вул. Кудряшова, 16 в Солом'янському районі Києва. Невідомі в масках і з автоматами застрелили пса Людмирского, а його самого заштовхали в машину з фальшивими номерами і вивезли в невідомому напрямку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада