Викладачка Яценюка очолила НАЗК (ОНОВЛЕНО)

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) сьогодні обрало головою відомства доцента Національної академії прокуратури Наталію Корчак
Depo.Влада
28 березня 2016 15:42
ФОТО: depo.ua

Про повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства юстиції України.

"28 березня відбулося засідання Національного агентства України з питань запобігання корупції. Проведене засідання є першим кроком на шляху формування Національного агентства як ефективної превентивної антикорупційної інституції.

Під час засідання, одноголосно головою НАЗК обрано Корчак  Наталію Миколаївну, та заступником голови – Радецького Руслана Станіславовича", - розповіли у прес-службі.

Також члени Нацагентства ухвалили план невідкладних організаційних заходів із започаткування роботи цього органу.

"Зокрема, сформовано пропозиції щодо визначення граничної чисельності працівників Національного агентства та прирівняння їх посад до відповідних категорій посад Секретаріату Кабінету міністрів України.

Крім того, прийнято рішення звернутися до уряду щодо забезпечення Національного агентства України з питань запобігання корупції належним приміщенням",- додали у прес-службі.

Нагадаємо, що обрання голови Нацагентства - це остання дія, яку Україна мала виконати до кінця першого кварталу в рамках безвізового діалогу з ЄС.

Водночас, зазначимо, що відповідно до шостого звіту з виконання Україною вимог Плану дій з візової лібералізації, НАЗК повинне не лише отримати керівників, але й повноцінно запрацювати.

Довідка: 47-річна Наталія Корчак - доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін Національної академії прокуратури України.

Закінчила юрфак Київського університету імені Тараса Шевченка, тривалий час викладала на юрфаку Чернівецького університету імені Юрія Федьковича, де в тому числі навчала нинішнього прем'єра Арсенія Яценюка та навіть рецензувала його роботу.

Далі стала доцентом, завкафедрою, та професором в Юридичному інституті Національного авіаційного університету.

Згідно із декларацією, за 2014 рік вона заробила 163 тис. гривень зарплати. Чоловік – не заробив нічого. Має квартири у Києві.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада