Відомі виконавці їдуть в АТО

Незважаючи на всі зусилля волонтерів і меценатів, сьогодні наші збройні сили постійно потребують допомоги
Depo.Влада
14 квітня 2016 14:17
ФОТО: depo.ua

Нове обладнання, озброєння, та й просто відволіктися від важких військових буднів. Завдяки зусиллям ветеранів і меценатів, 16-17 квітня бійці АТО зможуть перевести дух і подивитися концерт відомих виконавців.

З ініціативою провести концерти в зоні АТО виступили ветерани ГО "Єдиний союз патріотів України". Адже вони знають не з чуток, як важко доводиться бійцям нести службу в зоні військових дій. Перед солдатами виступлять Євген Паперний, Валерій Астахов, Олександр Ігнатуша, Аліна Безуханіч. Всі організаційні питання взяв на себе відомий політик і меценат Сергій Думчев.

"Спільно з ЕСПУ ми вже не в перший раз допомагаємо нашим військовим. Нещодавно вдалося відремонтувати деякі казарми в навчальному центрі «Десна». Адже повернулися на ротацію бійцям батальйону «Київська Русь» навіть не було де спати - ті казарми з 1960 року жодного разу не ремонтувалися. Ми передали всі необхідні матеріали, так що вже незабаром старі казарми стануть комфортним місцем для відпочинку бійців. Однією з бригад, яка сьогодні знаходиться на передовій, нещодавно передали сучасне засіб розвідки. Тепер вони зможуть отримувати розвіддані не піддаючи щодня свої життя небезпеці - це найголовніше. Тому, коли ветерани з ЕСПУ звернулися з проханням допомогти організувати концерти для бійців - ми не сумнівалися ні хвилини. І ось вже 16-17 квітня хлопці, які служать за лінією дотику зможуть побувати на концертах відомих виконавців. Звичайно, у нас є конкретні плани допомагати нашим військовим і надалі", - пояснив Сергій Думчев.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада