Виділених на субсидії коштів може не вистачити, - депутат

Коштів, виділених урядом на субсидії для українців може не вистачити
Depo.Влада
9 червня 2016 23:57
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла голова підкомітету з питань державних соціальних гарантій комітету ВР, нардеп Наталія Веселова, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

За її словами, кількість одержувачів субсидій постійно зростає, що позначається на загальному бюджеті субсидій.

"Якщо дивитися на ту суму, яка виділена на субсидії, з 40 млрд вже 30 млрд у нас практично витрачено на субсидії. Тобто те, що у нас залишається на осінь, це 10 мільярдів, плюс ті 5 млрд, які збираються виділяти. Судячи з того, що у нас збільшені тарифи, то природно, що у нас і кількість одержувачів субсидій збільшується, і цілком можливо, що цієї суми не вистачить", -  сказала Веселова.

За її словами, ці кошти логічніше було б витратити на утеплення будинків, на програми енергоефективності, ніж на субсидії.

"Тому що підвищення тарифів, з одного боку, було необхідно для того, щоб обрізати можливість олігархам заробляти на цьому. З іншого боку, держава повинна допомагати своїм громадянам економити, а якщо громадяни не можуть утеплювати свої будинки, не можуть поставити лічильники, то цієї економії не відбувається. Люди збільшують свої витрати, і в теж час їм складно оформити субсидію", - зазначила нардеп.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада