Верховний суд України підтримав судову реформу

Пленум Верховного суду України підтримав зміни до Конституції України в частині правосуддя
Depo.Влада
12 січня 2016 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова ВСУ Ярослав Романюк під час розгляду Конституційним судом проекту відповідних змін до Основного Закону, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"У цілому пленум Верховного суду України схвалює ці пропозиції щодо змін до Конституції України, запропоновані президентом України як суб'єктом права законодавчої ініціативи. Хоча пленум Верховного суду висловив певні зауваження і пропозиції", - зазначив Романюк.

За його словами, ці зауваження спрямовані на удосконалення законопроекту, "на поліпшення врегулювання правовідносин у сфері судоустрою та судочинства".
"Але як саме регулювати ті чи інші суспільні правовідносини, норми приймати, які норми міняти, вирішувати, чи є вони доцільними, що вони є виправданими, вони є вчасними - це виключне право законодавчого органу Верховної Ради України", - наголосив Романюк.

На думку голови ВСУ, даний законопроект відповідає вимогам ст. 157 і ст. 158 Конституції України.

Нагадаємо, що сьогодні Конституційний суд України розпочав розгляд звернення Верховної Ради про надання висновку щодо конституційності законопроекту про внесення змін до Конституції України в частині правосуддя. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада