Вадим Рабінович увійшов до п'ятірки найбільш ймовірних кандидатів у президенти, - соціологи

Петра Порошенка на наступних виборах президента підтримали б 14,7% опитаних, Юлію Тимошенко - 14,6%, Юрія Бойка - 10,0%, Вадима Рабіновича - 9,2% і Олега Ляшка - 9,2%
Depo.Влада
15 грудня 2016 18:49
ФОТО: depo.ua

За результатами досліджень ряду соціологічних служб, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович входить в п'ятірку основних кандидатів на пост президента України. Про це свідчать оприлюднені днями матеріали, передає Depo.ua із посиланням на "112 Україна".

Зокрема, опитування, проведене Центром соціальних і маркетингових досліджень SOCIS, а також соціологічною групою "Рейтинг", показав, що якби в найближчу неділю відбулися президентські вибори, лідерство на них отримали би п'ять претендентів. "Петра Порошенка на наступних виборах президента підтримали б 14,7% опитаних, Юлію Тимошенко - 14,6%, Юрія Бойка - 10,0%, Вадима Рабіновича - 9,2% і Олега Ляшка - 9,2%", - говориться в дослідженні.

Крім того, Центр SOCIS і група "Рейтинг" також провели соціологічну імітацію парламентських виборів, заявивши: "З огляду на п'ятивідсотковий бар'єр, до Верховної Ради гіпотетично потрапили б 7 партій. Партію ВО "Батьківщина" підтримали б 15,5% респондентів; "Блок Петра Порошенка"- 14,1%, партію "Опозиційний блок" - 11,2%; об'єднання "Самопоміч" - 9,8%, "Радикальну партію Олега Ляшка" - 9,1%; за партію "За життя" Вадима Рабіновича віддали б свої голоси - 8,8% виборців, за партію "Громадянська позиція" - 7,1%. Інші політичні сили значно відстають від цих показників".

Такі дані багато в чому збігаються з паралельно проведеними соціологічними дослідженнями центру "Соціальний моніторинг" та Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка. Відповідно до їхніх результатів, на майбутніх президентських виборах Петро Порошенко набирає 11% голосів виборців; Юлія Тимошенко - 11%; Юрій Бойко - 7%, Вадим Рабинович - 6,1%, Олег Ляшко - 6% і Андрій Садовий - також 6%.

Що ж стосується підтримки українцями політичних партій, ВО "Батьківщина" готові підтримати - 15,3% українців, партію "Блок Петра Порошенка "Солідарність" - 14,6% опитаних, "Опозиційний блок" -11,1%, "Самопоміч" - 9,9%, "Радикальну партію Олега Ляшка" - 9,2%, партію "За життя" - 7,9%. Інші політичні сили значно відстають від цих показників. При цьому за дострокові вибори до Верховної Ради виступають 49,3% опитаних, проти - 41,2%.

"Результати опитування в усіх регіонах України чітко позначили претендентів на президентську посаду і на місця у Верховній Раді. Також опитування показало високий запит суспільства на зміну політичної еліти, невдоволення людей діями влади і бажання якнайшвидшого проведення дострокових парламентських і президентських виборів", - констатують автори соціологічного дослідження.

Нагадаємо, 8 грудня у Франції лідер партії "За життя" Вадим Рабінович зустрічався з кандидатом в президенти Франції, лідером партії "Національний фронт" Марін Ле Пен і групою французьких парламентаріїв. В ході зустрічі обговорювалися питання встановлення миру на Сході України і проведення парламентських слухань у Брюсселі щодо корупції в Україні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада