Вадим Денисенко: За зміни до Конституції проголосує 250 депутатів

Завтра за Конституцію проголосує 250-260 депутатів
Depo.Влада
30 серпня 2015 13:48
ФОТО: depo.ua
конституція
конституція

Про це у "Фейсбуці" написав народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Вадим Денисенко, повідомляє depo.ua.

"Хотілось би сказати пару слів про завтрашнє голосування по конституціі. Все, що зараз відбувається в Інтернеті, - це спроба використати завтрашню поразку, як перемогу. Завтра за конституцію проголосує 250-260 депутатів. Із тих, хто голосував минулого разу, свою думку змінила лише група Хомутинника (читай Коломойський)", - акцентував нардеп.

За його словами, ті, хто ставив на провал, зараз грають на випередження і кричать про підкуп і тиск зі сторони Банкової.

"І це розумна і правильна з їхньої точки зору політтехнологія. Не більше і не менше. І до особливого статусу Донбаса це не має жодного відношення. Так само, як і до дискусії про префектів", - наголосив Денисенко.

Нагадаємо, що 31 серпня народні депутати на позачерговому засіданні мають намір в першому читанні розглянути проект президентського закону про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації. Президент України Петро Порошенко очікує, що Рада схвалить цей документ в першому читанні.

16 липня народні депутати включили до порядку денного сесії проект закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та направили цей документ до Конституційного суду щодо його відповідності Основному Закону.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.