В УКРОПі заявили, що оприлюднена ГПУ "чорна бухгалтерія" Корбана - фальшивка

У політичній партії УКРОП заявили, що документи, які сьогодні оприлюднила Генпрокуратура, є фальшивими
Depo.Влада
29 грудня 2015 17:33
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій прес-службою політсили, передає depo.ua

"Українське об'єднання патріотів – УКРОП" дякує представникам ГПУ за професійну підтримку діяльності Геннадія Корбана під час перебування на посаді заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Під час брифінгу представники ГПУ заявили, що у найважчі для країни дні оборони від російсько-терористичної агресії Геннадій Корбан разом із соратниками вів системну роботу з недопущення реалізації постмайданною владою старих корупційних схем та ліквідації економічної бази екс-регіоналів – лідерів сепаратизму Дніпропетровщини. Водночас "УКРОП" сподівається, що, попри цілком зрозуміле щире бажання чесних працівників ГПУ допомогти Геннадію Корбану, надалі вони не будуть використовувати для цього фальшиві документи та аудіозаписи", - йдеться у повідомленні.

"УКРОП" переконане, що подальше неупереджене та незалежне розслідування так званої "справи Корбана" беззаперечно доведе сфальшованість цього політичного переслідування, встановить його замовників, виконавців та їхні справжні мотиви", - йдеться у заяві.

"Ми з нетерпінням чекаємо на нові, але справжні підтвердження патріотичної та прозорої діяльності Геннадія Корбана як під час його роботи на державній посаді, так і як громадського діяча – одного з організаторів волонтерського руху та політика, голови політичної ради опозиційної партії", - додали в УКРОПі.

В УКРОПі також привітали працівник ГПУ з Новий роком та святами. 

Нагадаємо, як повідомили сьогодні на брифінгу ГПУ, під час обшуку у помешканні арештованого лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана в Дніпропетровську знайшли "чорну бухгалтерію". Зокрема, у знайдених документах йшлося про "зарплати" народний депутатам. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада