Аваков оголосив перший вирок за підкуп виборців у Чернівцях (ІНФОГРАФІКА)

В Україні 9 листопада 2015 оголошено "перший чіткий вирок" у справі про підкуп виборців під час голосування 25 жовтня: Шевченківський райсуд Чернівців засудив трьох студентів місцевого вузу до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном в один рік
Depo.Влада
10 листопада 2015 16:14
ФОТО: depo.ua

Вони проголосували за гроші з викладача місцевого вузу, повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає depo.ua.

За словами міністра, замовник злочину переховується за кордоном і оголошений у міжнародний розшук.

"Кричущим є сам факт злочину і цинічність його організатора. Як доцент однієї з кафедр Чернівецького національного університету балотуючись у депутати міськради від партії "Рідне місто" – він втягнув у злочинну групу своїх студентів… 20 тис. грн., роздача за списками, розсилка і контроль голосування за месенджером і фотографування факту голосування. Дурниця? На жаль, троє студентів, які повністю покаялися в участі у цій брудній схемі тепер мають в своїй юній біографії пляму - вирок з терміном... Заробили кількасот гривень називається", - написав Аваков.

В Україні вперше оголосили вирок за підкуп виборців 25 жовтня (ІНФОГРАФІКА) - фото 1

В Україні вперше оголосили вирок за підкуп виборців 25 жовтня (ІНФОГРАФІКА) - фото 2

В Україні вперше оголосили вирок за підкуп виборців 25 жовтня (ІНФОГРАФІКА) - фото 3

В Україні вперше оголосили вирок за підкуп виборців 25 жовтня (ІНФОГРАФІКА) - фото 4

Нагадаємо, що спостерігачі ОПОРИ 25 жовтня 2015 року у Чернівцях на дільниці №730506 фіксували масове фотографування бюлетенів студентами, що мешкають в гуртожитках. Бюлетень був заповнений за №14 в списку партій до Чернівецької міської ради ("Рідне місто", перший номер в списку – Віталій Михайлішин, кандидат в окрузі – Ростислав Білик). Як зізнались студенти, вони фотографували бюлетені, аби потім отримати обіцяну заздалегідь винагороду. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад