В Україні почнуть роботу 8 місій ЄС по безвізовому режиму

У вересні в Україні буде працювати 8 місій ЄС щодо підготовки України до впровадження безвізового режиму
Depo.Влада
2 вересня 2015 06:02
ФОТО: depo.ua

Про це, поінформувала речниця МЗС, України Мар'яна Беца, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"З 31 серпня в нашій державі уже працює місія з питань безпеки кордонів. З першого вересня - місія з питань боротьби з корупцією. І з другого вересня - місія з питань безпеки документів. Всього в Україні працюватимуть 8 груп експертів", - написала вона

Інші місії запрацюють наступного тижня: 7 вересня запрацює місія з питань боротьби з організованою злочинністю; З 21-25 вересня запрацює три групи експертів з прав людини, боротьби з торгівлею людьми і місія з питань міграції й притулку; Місія з питань протидії легалізації незаконно отриманих коштів запрацює 28 вересня.

Експерти ЄС, повідомила Беца, проведуть зустрічі з представниками центральних органів виконавчої влади і представниками органів громадянського суспільства в Києві і регіонах.

"Експерти матимуть можливість комплексно оцінити стан готовності нашої держави до запровадження безвізового режиму поїздок українських громадян до Європейського Союзу", - сказала Беца.

ЄС за результатами роботи місії створить доповідь щодо підготовки України до реалізації другого етапу плану дій щодо запровадження в Україні безвізового режиму.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua