В Україні планують об'єднати спецназ і десант (ВІДЕО)

У Річній національній програмі співробітництва НАТО і України в 2015 році міститься положення, згідно з яким створюється окремий рід військ – сили спеціальних операцій. Вони будуть сформовані на базі вже наявного командування високомобільних десантних військ - ВДВ
Depo.Влада
14 квітня 2015 22:13
ФОТО: depo.ua
В Україні планують об
В Україні планують об'єднати спецназ і десант (ВІДЕО)

По суті, українське військове керівництво хоче об'єднати десантників і спецпризначенців у єдине ціле, йдеться в сюжеті "Еспресо.TV", передає depo.ua.

Категорично проти цього виступають у Північноатлантичному альянсі. Ще минулого місяця керівник київського офісу НАТО Марчин Кожієл надіслав відповідного листа на ім'я голови Адміністрації Президента Бориса Ложкіна і заступника секретаря РНБО Михайла Коваля.

"Об'єднання сил спеціальних операцій і високомобільних десантних військ під єдиним командуванням, як зараз передбачається в проекті РНП-2015, не тільки знизить рівень сумісності українських сил спеціальних операцій і сил спеціальних операцій НАТО, поставить під сумнів можливість розвитку практичного співробітництва на основі стандартів НАТО, а й знизить спроможності і сумісність українських високомобільних десантних військ", - йдеться в листі.