В Україні змінили порядок роботи транспорту в "червоних" регіонах: Подробиці

В Україні було змінено порядок роботи транспорту в регіонах з "червоним" рівнем епідемічної небезпеки

Ірина Костенко
Шеф-редактор стрічки новин
В Україні змінили порядок роботи транспо…
Фото: Depo.ua

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій у своєму Telegram, передає Depo.ua.

Зазначається, що тепер регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у кожній області самостійно ухвалюватимуть рішення щодо карантинних обмежень на автотранспорті та залізниці у регіонах "червоної" зони карантинних обмежень.

Згідно з їхніми рішеннями, заборонятимуться регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом.

Виключення становлять:

–  транзитні перевезення;

–  перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія, не більше 5-ти осіб без урахування дітей віком до 14 років;

–  перевезення службовим/орендованим автотранспортом підприємств, закладів, установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за 2 дні органи Нацполіції;

–  перевезення пасажирів автотранспортом у міжнародному сполученні за наявності підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, проведеного не більше ніж за 48 годин.

"Також, за окремим рішенням Держкомісії з питань ТЕБ і НС заборонятиметься посадка пасажирів в автомобільний чи залізничний транспорт міжобласного сполучення, окрім спеціальних залізничних рейсів", – підсумував Криклій.

Як працює транспорт у червоних зонах

Нагадаємо, дещо раніше у "слуг" повідомили, що Кабінет міністрів поки що не планує запроваджувати в Україні так званий локдаун.

Станом на 22 березня, в "червоній" карантинній зоні перебувають місто Київ, а також Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Одеська, Сумська й Чернівецька області.

Довідка: 17 лютого в Україні продовжили карантин до травня, а регіони поділили на кольорові зони.

18 лютого Кабмін оприлюднив постанову про карантин в Україні, а 24 лютого запровадження адаптивного карантину набуло чинності.

Нині ж у країні спостерігається значне погіршення епідеміологічної ситуації.

На початку березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що через значне погіршення епідеміологічної ситуації в Україні влада може розглянути питання введення більш жорстких карантинних обмежень – так званого локдауну.

Шмигаль додав, що уряд намагатиметься максимально управляти наявним адаптивним карантином, але якщо у більшості регіонів зайнятість "коронавірусних" ліжок у медичних закладах перевищуватиме 65%, то запровадження локдауну стане необхідним.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов також визнав, що Україна увійшла у третю хвилю пандемії. За його словами, рішення про введення локдауну по всій країні буде ухвалене за умови, якщо від 50% до 70% всіх областей виявляться в "червоній" зоні епідеміологічної небезпеки.

17 березня Україна оновила добові антирекорди з кількості смертей і госпіталізацій.

Через ситуацію, що склалася, Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України звернулося до голів обласних державних адміністрацій (ОДА) з проханням провести регіональні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Україна на карантині до 30 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme