В Україні стартував конкурс на посаду головного борця з корупцією

Комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро оголосила про початок прийому заяв від осіб, які претендують на участь у конкурсі
Depo.Влада
12 січня 2015 22:00
ФОТО: depo.ua
В Україні стартував конкурс на посаду головного борця з корупцією
В Україні стартував конкурс на посаду головного борця з корупцією

Оголошення було розміщене на офіційному сайті президента України, передає depo.ua.

Претендувати на посаду може людина, яка має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права за спеціальністю не менше 10 років, досвід роботи на керівних посадах в органах влади, установах, організаціях чи міжнародних організаціях не менше п'яти років, яка володіє українською мовою.

Кандидат повинен бути здатним за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем, станом здоров'я виконувати відповідні службові обов'язки.

Заяви та документи на конкурс прийматимуть протягом 30 календарних днів.

Через три дні після закінчення терміну подачі заявок на конкурс відомості з поданих документів будуть опубліковані на офіційному сайті глави держави.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко підписав указ «Про Стратегію сталого розвитку «Україна - 2020». Як повідомляє прес-служба глави Адміністрації Президента, стратегія визначає цілі та показники їх досягнення, а також напрями та пріоритети розвитку країни.