В "Украерорусі" пояснили "зраду" з російськими літаками над Україною

В "Украерорусі" заявили, що російські літаки можуть отримати дозволи на вхід у повітряний простір країни в разі крайньої необхідності
Depo.Влада
3 серпня 2016 12:47
ФОТО: depo.ua

Польоти російських літаків у повітряному просторі України дозволяються лише за виняткоіих обставин, передає depo.ua з посиланням на  прес-службу "Украероруху".

"Рішенням Державної авіаційної служби України було визначено, що в разі крайньої необхідності, а саме під час: аварійної ситуації з повітряним судном; загрози життю людей на борту повітряного судна; обходу небезпечних явищ погоди (якщо обхід без входу в повітряний простір України може призвести до аварійної ситуації);". -говориться у повідомленні.

Також відзначається, що дозволи на проліт повітряним простором України видаються одноразово.

"Проліт дозволяється у ситуаціях, при яких стає очевидним, що вхід у повітряний простір України дозволить уникнути важких наслідків для осіб на борту повітряного судна, можливе надання разових дозволів на вхід у повітряний простір України усім повітряним суднам, включаючи ті, що зареєстровані в Росії", - йдеться в повідомленні.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про перетин повітряного простору України над Волинською та Закарпатською областями 4 російськими літаками.

Нагадаємо, 26 листопада 2015 року Україна ввела повну заборону на транзит російських літаків над своєю територією.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада