В УДО прокоментували недопуск Тупицького до КСУ

В Управлінні державної охорони прокоментували ситуацію із недопуском очільника Конституційного Суду Олександра Тупицького до КСУ, якого президент Володимир Зеленський 29 грудня 2020 року відсторонив від посадових обов'язків на два місяці

Відповідна заява розміщена на сайті УДО, пише Depo.ua.

В Управлінні держохорони зазначили, що військовослужбовці під час недопуску Тупицького й низки інших суддів КСУ до установи заявили, що діють лише на підставі та в межах повноважень, передбачених чинним законодавством.

"Повідомляємо, що у зв’язку зі зверненням до Управління державної охорони України Державного бюро розслідувань щодо дотримання положень Конституції України, Кримінального процесуального кодексу України, виконання вимог Указу Президента України від 29.12.2020 № 607/2020, а також для усунення ризиків, у зв’язку з якими було відсторонено Тупицького О.М. від посади судді Конституційного Суду України та задля недопущення останнього до приміщень Конституційного Суду України на строк дії Указу Президента України від 29.12.2020 № 607/2020 (два місяці), військовослужбовці Управління державної охорони України діють лише на підставі та в межах повноважень, передбачених чинним законодавством", – йдеться в повідомленні УДО.

Нагадаємо, що 18 січня співробітники УДО не пропустили Тупицького й частину інших суддів до КСУ. Згодом у Конституційному Суді підтвердили цю інформацію. Там зазначили, що це є черговою спробою протиправного втручання у діяльність голови КСУ, а також перешкоджанням виконанню ним своїх службових обов’язків, спрямованим на блокування роботи КСУ в цілому.

Також ситуацію з недопуском до робочого місця прокоментував і сам Тупицький. Він сказав, що поки не знає, як будуть далі розвиватися події, але наголосив, що цим вже займаються правоохоронці.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"