СБУ: Краснов "зливав" дані про добровольців, що їхали звільняти Слов'янськ

Глава ДК "Азов-Крим" Станіслав Краснов здавав російським кураторам інформацію про пересування добровольців, які хотіли допомогти правоохоронцям звільнити від терористів Слов'янськ
Depo.Влада
3 березня 2016 16:38
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук, повідомляє depo.ua.

"28 квітня Краснов доповідав куратору, що йому стало відомо про пересування в напрямку Слов'янська, яке було фактично захоплене російськими бойовиками, автомобілів активістів, які хотіли щось зробити, аби допомогти нашим правоохоронцям звільнити місто. Краснов детально інформував куратора про кількість людей, а також про те, що у них наявні певні засоби. Він також дає рекомендації Голоскокову, яким чином треба діяти його прибічникам", - розповів представник СБУ.

За його словами, добровольці дійсно у той час потрапляли у засідки ворога.

"У той час відбувалося дуже багато зіткнень, в тому числі і з волонтерами. Голова Служби силкувався з волонтерами і активістами, в тому числі і деякими депутатами, які очолювали Майдан і рух волонтерський, і багато було згадок, що дійсно у цей час наші хлопці потрапляли у засідки і деякі навіть загинули", - сказав Ткачук.

Він закликав усіх, кому відомо щось про ці події, звертатися до СБУ.

"Ми працюємо з патріотами, щоб встановити, що саме відбувалося тоді, щоб зробити реконструкцію подій у Слов'янську 28 та 29 квітня. Ми закликаємо всіх, кому щось відомо про це, звертатися до нашої служби", - сказав Ткачук.

Також прес-служба СБУ оприлюднила запис телефонної розмови Краснова з його російським куратором про відправку добровольців у Слов'янськ. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада