СБУ: Краснов "зливав" дані про добровольців, що їхали звільняти Слов'янськ

Глава ДК "Азов-Крим" Станіслав Краснов здавав російським кураторам інформацію про пересування добровольців, які хотіли допомогти правоохоронцям звільнити від терористів Слов'янськ

Про це під час брифінгу заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук, повідомляє depo.ua.

"28 квітня Краснов доповідав куратору, що йому стало відомо про пересування в напрямку Слов'янська, яке було фактично захоплене російськими бойовиками, автомобілів активістів, які хотіли щось зробити, аби допомогти нашим правоохоронцям звільнити місто. Краснов детально інформував куратора про кількість людей, а також про те, що у них наявні певні засоби. Він також дає рекомендації Голоскокову, яким чином треба діяти його прибічникам", - розповів представник СБУ.

За його словами, добровольці дійсно у той час потрапляли у засідки ворога.

"У той час відбувалося дуже багато зіткнень, в тому числі і з волонтерами. Голова Служби силкувався з волонтерами і активістами, в тому числі і деякими депутатами, які очолювали Майдан і рух волонтерський, і багато було згадок, що дійсно у цей час наші хлопці потрапляли у засідки і деякі навіть загинули", - сказав Ткачук.

Він закликав усіх, кому відомо щось про ці події, звертатися до СБУ.

"Ми працюємо з патріотами, щоб встановити, що саме відбувалося тоді, щоб зробити реконструкцію подій у Слов'янську 28 та 29 квітня. Ми закликаємо всіх, кому щось відомо про це, звертатися до нашої служби", - сказав Ткачук.

Також прес-служба СБУ оприлюднила запис телефонної розмови Краснова з його російським куратором про відправку добровольців у Слов'янськ. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада