На «кордоні» анексованого Криму та України потайки риють величезний рів

На адміністративному кордоні окупованого Криму і материкової України в районі поста «Чонгар» риють рів: копають вздовж кордону з боку півострова
Depo.Влада
30 січня 2015 14:34
ФОТО: depo.ua
На «кордоні» анексованого Криму та України потайки риють величезний рів
На «кордоні» анексованого Криму та України потайки риють величезний рів

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на «Центр журналистских расследований».

За словами очевидця, рів копають при виїзді з Криму з лівої сторони, перерито вже близько 500 метрів.

«Видно чотири великі екскаватори, два великі 40-тонні самоскиди, багато людей. Здалеку неможливо визначити, цивільні це чи військові. Риють рів і землю одразу вивозять у поле», - сказав очевидець.

Видання зазначає, що очевидцеві не вдалося дізнатися, хто і навіщо риє землю в таких масштабах, проте до нього підійшов чоловік у цивільному і порекомендував «не лізти не у свої справи».

«Підійшов чоловік у цивільному одязі і сказав, що фото та відеозйомка заборонені. Вилучатимуть всю фіксуючу апаратуру, навіть відеореєстратори», - сказав очевидець.

Як повідомляв depo.ua, 26 грудня 2014 року президент України Петро Порошенко заявив, що пункт пропуску «Чонгар» на адміністративному кордоні з Кримом повністю контролює українська сторона.

Росія анексувала Крим після проведеного там псевдореферендума 16 березня 2014 року. Україна не вела військову кампанію із захисту півострова.

Учора прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що відповідальність за «приєднання» Криму та інші недавні політичні рішення несуть усі російські політики.