В ОВК у 114 луганському окрузі представники Опоблоку та БПП відмовляються призначати членів комісій

Представники Опозиційного блоку та БПП у виборчій комісії 114 округу на Луганщині всупереч закону блокують рішення про заміну членів дільничних виборчих комісій від інших партій

Про це повідомляє співголова партії "Наш край", народний депутат України Антон Кіссе з місця подій.

За його словами, члени окружної виборчої комісії від Опозиційного блоку та БПП блокують заміну членів ДВК від інших партії. "Зокрема, заблоковано заміну членів ДВК від кандидата у депутати, представника "Нашого краю" Сергія Шахова. У відповідності до закону про вибори, було подано нових членів дільничних виборчих комісій. Проте ДВК відмовляється ухвалювати законне рішення", – зазначив Антон Кіссе.

Він наголосив, що на членів дільничних комісій намагаються впливати у різний спосіб, щоб змусити їх працювати на кандидата від Опоблоку. "Через це кандидатами було ухвалено рішення замінити їх на інших, щоб забезпечити чесне проведення виборів та прозорий підрахунок голосів", – поінформував співголова партії "Наш край".

У відповідності до закону, відзначив він, кандидати мають право замінити членів ДВК не пізніше останнього дня перед днем голосування. "Відмова ОВК є грубим порушенням виборчого законодавства. Як наслідок таких дій, ЦВК має розпустити окружну виборчу комісію", – повідомив він

"Звертаємося до ЦВК з вимогою терміново втрутитися у ситуацію та усунути порушення виборчого законодавства Окружною виборчою комісією. Діям членів ОВК має бути надано належну правову оцінку. У разі відмови ЦВК, ми звертатимемося до суду", – підсумував Антон Кіссе.

Нагадаємо, головою окружної виборчої комісії №114 є Недяк Андрій Петрович (від Політичної Партія "Опозиційний блок"), його заступник – Вурин Оксана Михайлівна (від Партії «Блок Петра Порошенка "Солідарність").

Як повідомлялось раніше, в ніч з п’ятниці на суботу на блок-постах Луганської області були заблоковані представники партії "Наш край", які мали взяти участь у виборах в якості членів виборчих комісій та спостерігачів. Усі затримані були відпущені після втручання співголови партії "Наш край", народного депутата України Антона Кіссе.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки Наш край