В ОВК у 114 луганському окрузі представники Опоблоку та БПП відмовляються призначати членів комісій

Представники Опозиційного блоку та БПП у виборчій комісії 114 округу на Луганщині всупереч закону блокують рішення про заміну членів дільничних виборчих комісій від інших партій
Depo.Влада
16 липня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє співголова партії "Наш край", народний депутат України Антон Кіссе з місця подій.

За його словами, члени окружної виборчої комісії від Опозиційного блоку та БПП блокують заміну членів ДВК від інших партії. "Зокрема, заблоковано заміну членів ДВК від кандидата у депутати, представника "Нашого краю" Сергія Шахова. У відповідності до закону про вибори, було подано нових членів дільничних виборчих комісій. Проте ДВК відмовляється ухвалювати законне рішення", – зазначив Антон Кіссе.

Він наголосив, що на членів дільничних комісій намагаються впливати у різний спосіб, щоб змусити їх працювати на кандидата від Опоблоку. "Через це кандидатами було ухвалено рішення замінити їх на інших, щоб забезпечити чесне проведення виборів та прозорий підрахунок голосів", – поінформував співголова партії "Наш край".

У відповідності до закону, відзначив він, кандидати мають право замінити членів ДВК не пізніше останнього дня перед днем голосування. "Відмова ОВК є грубим порушенням виборчого законодавства. Як наслідок таких дій, ЦВК має розпустити окружну виборчу комісію", – повідомив він

"Звертаємося до ЦВК з вимогою терміново втрутитися у ситуацію та усунути порушення виборчого законодавства Окружною виборчою комісією. Діям членів ОВК має бути надано належну правову оцінку. У разі відмови ЦВК, ми звертатимемося до суду", – підсумував Антон Кіссе.

Нагадаємо, головою окружної виборчої комісії №114 є Недяк Андрій Петрович (від Політичної Партія "Опозиційний блок"), його заступник – Вурин Оксана Михайлівна (від Партії «Блок Петра Порошенка "Солідарність").

Як повідомлялось раніше, в ніч з п’ятниці на суботу на блок-постах Луганської області були заблоковані представники партії "Наш край", які мали взяти участь у виборах в якості членів виборчих комісій та спостерігачів. Усі затримані були відпущені після втручання співголови партії "Наш край", народного депутата України Антона Кіссе.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: Наш край