В оподаткуванні експорту сільгосппродукції Президент Порошенко захищатиме аграріїв, – Ковальчук

Президент України Петро Порошенко пропонує Раді перенести строки запровадження  змін в оподаткуванні експорту сільськогосподарської продукції, ухвалені минулого пленарного тижня

Про це йдеться у листі глави держави до голови ВР Андрія Парубія, повідомляє Перший заступник Глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук.

Петро Порошенко запропонував Раді перенести на більш пізній строк запровадження змін, внесених минулого пленарного тижня, щодо оподаткування експорту сільськогосподарської продукції.

"Він звернув увагу парламентарів на негативний резонанс щодо змін податкового законодавства з боку агровиробників, фермерів і громадян, а також невідповідність зазначених змін зобов'язанням, взятим Україною при вступі в Світову організацію торгівлі та підписанні Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Глава держави, наголошує на необхідності усунення неузгодженостей щодо термінів застосування особливостей оподаткування операцій із сільськогосподарською продукцією", – повідомив Ковальчук.

Ковальчук зазначив, що Президент також звернувся до ВР щодо поновлення порядку оформлення одноразової виплати військовослужбовцям при звільненні зі служби та запровадження пільг не лише на імпорті електромобілів.

"Президент України вважає цілком неприйнятними зміни у сфері соціального захисту військовослужбовців. Він пропонує ВР скасувати положення, які змінюють установлений порядок виплати одноразової грошової допомоги при звільнені зі служби військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу, поліцейських", – наголосив Перший заступник Глави АПУ Ковальчук.

Окрім того, за словами Ковальчука, Верховній Раді пропонується запровадити податкові пільги не лише імпортерам, а й вітчизняним виробникам електромобілів.

Як відомо, 7 грудня Верховна Рада ухвалила зміни до Податкового кодексу України, якими з 1 березня 2018 року скасовано нульову ставку ПДВ при експорті технічних культур: сої, ріпаку та соняшника. За оцінками експертів, це рішення призведе до значних втрат доходів аграріїв – понад 10 млрд. грн. щороку.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme